Eredmények‎ > ‎

2011-2012

1. kategória

A matematikát több, mint 4 órában tanulók vagy több, mint egy éve együtt tanulók. 

H Név Osztály Tanár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Pont
1. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium 9.A Laczkó Éva/Antal Zoltán 7 5 7 5 7 5 5 5 7 10 5 5 10 83
2. Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 9.B dr. Kiss Géza 7 5 7 5 7 2 7 4 7 10 5 6 10 82
2. Veres Péter Gimnázium 9.B Számadóné Békéssy Szilvia, Szmerka Gergely 7 5 7 5 7 5 6 5 7 7 5 6 10 82
4. Eötvös József Gimnázium 9.A Balga Attila, Horváthné Bujtás Anna 7 5 7 3 7 5 5 5 7 10 5 4 10 80
5. Illyés Gyula Gimnázium és KSzKI 9.A Károly Ildikó-Tollner József 7 5 4 4 7 5 3 5 7 10 5 7 10 79
6. Batthyány Kázmér Gimnázium 9.B Szericsné Pinczés Mária 7 5 7 5 7 5 6 4 7 4 5 6 10 78
7. Eötvös József Gimnázium 9.C Horváthné Bujtás Anna, Illés János 7 5 7 5 7 4 5 4 7 10 5 3 7 76
7. Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 9.D Paróczay József, Orosz Gyula 7 5 4 3 5 2 7 5 7 10 5 6 10 76
7. Szent István Gimnázium 9.B Tamás Bea 7 5 7 5 7 5 5 5 7 9 5 5 4 76
10. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium 9.C Basa István, Gyertyán Attila 7 5 7 4 7 4 6 5 7 10 5 5 3 75
10. ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium 9.A Csatár Katalin, Hegyi Györgyné 7 5 7 5 2 5 7 4 7 4 5 7 10 75
12. Berzsenyi Dániel Gimnázium 9.B Hubert Györgyné, Utassy Katalin 7 3 7 5 6 0 7 4 7 10 5 3 10 74
12. Veres Péter Gimnázium 9.A Simon János, Katona Dániel, Tassy Gergely 7 5 7 4 2
7 5 7 10 5 5 10 74
14. Szent István Gimnázium 10.E Molnár-Sáska Ildikó 5 5 7 5 7 3 7 4 7 4 5 4 9 72
15. Németh László Gimnázium 8.B Csenki Mária 3 5 7 5 4 4 4 4 7 8 5 4 10 70
15. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 9.D Pálfiné Kovács Erika, Rozgonyiné Krajcsovicz Éva 7 5 7 5 7 5 4 5 7 3 5 0 10 70
17. Kempelen Farkas Gimnázium 9.A Romhányi Katalin 7 5 7 3 7 5 6 5 7 10 5 1 1 69
18. Illyés Gyula Gimnázium és KSzKI 10.C Árendás Péter-Tollner József 6 5 7 5 2 2 5 4 7 3 5 6 10 67
18. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 9.A Volf Anna, Dr Emese György 7 5 7 5 3
7 4 7 10 5 5 2 67
20. Baár-Madas Református Gimnázium 9.B Laczik István, Nagy-Baló A. 2 4 1 4 4 0 7 5 7 10 5 6 10 65
20. Kempelen Farkas Gimnázium 9.B Nagy Emese 7 5 0 5 7 4 7 5 7 3 5 4 6 65
22. ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium 9.B Schubert Mihály 7 5 3 5 4 4 7 4 7 6 5 5 2 64
22. Eötvös József Gimnázium 9.B Lévainé Izsák Éva, Szőllősiné Somfai Zsuzsa 7 5 4 5 4 4 4 3 7 4 5 2 10 64
24. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium 9.D Tóth Attila 7 5 7 3 7 3 5 5 7 6 5 1 1 62
24. Eötvös József Gimnázium 10.G Halász Ágnes, Szőllősiné Somfai zsuzsa 7 5 4 5 7 5 4 4 7 0 4 3 7 62
26. ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola 9.C Gerőcs László-Veszprémi Ferenc 7 5 7 4 4 4 5 3 7 3 5 1 6 61
27. Batthyány Kázmér Gimnázium 10.C Székely László 7 5 7 5

4 4 7 2 5 2 9 57
27. ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola 9.A Csapodi Csaba - Gács Enikő 7 5 7 4 2 4 4 4 7 1 5 6 1 57
27. ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola 9.B Veszprémi Ferenc-Gombos Éva 7 5 7 0 5 0 5 4 7 0 5 4 8 57
30. Németh László Gimnázium 8.A Kovács Róbert 5 4 0 5 2 5 4 4 7 8 5 3 0 52
31. Kölcsey Ferenc Gimnázium 10.F Chiara Camara 7 5 7 5 0
6 4 7 3 5 1 1 51
32. Németh László Gimnázium 9.A Csenki Mária, Farkas Andrea 7 5 3 4 5 2 4 3 7 0 5 5 0 50
33. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 9.C Füzfa Orsolya, Dr Emese György 7 3 7 4 2 0 4 4 7 3 1 1 4 47
34. Batthyány Kázmér Gimnázium 9.A Herbayné Dudás Éva 7 5 0 4 1
4 4 7 4 5 1 4 46
34. Karolina Gimnázium 9.A Hertelendy Anett 7 5 7 1 5 4 4 3 0 2 5 3 0 46
36. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 9.B Volf Anna, Iván László 7 3 0 5 4 5 4 4 7 4 1 1 0 45
37. Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola 9.B Tóth István, Porcsalmy Tünde 5 5 7 5 0 1 4 0 7 6 0 4 0 44
37. Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium 10.A Bajor Boglárka, Ecker Edina 5 5 1 4 5 0 4 3 7 3 5 2 0 44
39. Karacs Ferenc Gimnázium, Szki, Szakiskola és Kollégium 9.A Tóthné Egri Erzsébet, Vargáné Tóth Anikó












0

2. kategória

A matematikát legfeljebb 4 órában, kevesebb, mint egy éve együtt tanulók.

H Név Osztály Tanár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Pont
1. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium 9.B Laczkó Éva/Basa István 7 5 7 5 3 5 7 4 7 10 5 4 9 78
2. Veres Péter Gimnázium 9.C Rácz Mihályné, Simon János 7 5 7 4 4 3 6 4 7 3 5 5 10 70
3. Szent István Gimnázium 9.D Tamás Bea, Gyimesi Éva 7 5 7 5 5 3 6 4 7 7 5 6 1 68
4. Eötvös József Gimnázium 9.D Horváthné Bujtás Anna, Szántó Ágnes 7 5 7 4 7 3 5 5 7 3 5 2 7 67
5. Karinthy Frigyes Gimnázium 9.A Argayné Magyar Bernadette 6 5 1 3 2 3 5 4 7 10 5 5 10 66
6. Szent István Gimnázium 9.E Seregély Ildikó 7 5 7 4 6 5 5 4 7 8 5 2 0 65
7. Garay János Gimnázium 9.A Döményné Bágodi Ibolya, Tóthné Gulácsi Beáta 7 5 7 5 7 0 4 3 7 6 4 3 2 60
7. Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola 9 Frigyesi Miklós 4 5 7 4 7 5 4 4 7 4 5 4
60
9. Arany János Általános Iskola és Gimnázium 9.A Szabóné Demeter Györgyi, Kopacz Mária 7 5 7 4 2 3 4 4 7 4 5 3 0 55
10. Eötvös József Gimnázium 9.E Andrékó Andrea, Katona Eleonóra 7 5 7 2 5 0 4 4 7 7 5 0 1 54
11. Eötvös József Gimnázium 9.F Lévainé Izsák Éva, Szántó Ágnes 7 3 7 4 7 1 5 3 7 0 5 0 2 51
11. Karinthy Frigyes Gimnázium 9.D Pintácsi Imréné 7 4 7 5 0 4 4 4 7 4 1 3 1 51
13. Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium 9.A Fehér Csaba, Méri Károly 5 3 7 2 5 3 4 0 7 4 4 4 1 49
13. Orsolya Rendi Szent Angéla Ált. Isk. és Gimnázium 9.A Abaffy Zsuzsa 7 5 7 5 0 4
4 7 4 4 2 0 49
15. Baár-Madas Református Gimnázium 9.D Bárdos Zoltán 7 5 3 4 7
4 3 7 6
1 1 48
16. Óbudai Gimnázium 9.D Telcsné Medgyesi Ida - Horváth László 7 2 7 4 3 0 3 3 7 3 5 3 0 47
17. Berzsenyi Dániel Gimnázium 9.D Tudja Éva, Mahler Attila 7 3 7 1 0 0 2 4 7 0 5 2 7 45
17. Karinthy Frigyes Gimnázium 9.B Pilter Adorján 7 4 0 5 0 3 3 3 7 6 5 2 0 45
19. Berzsenyi Dániel Gimnázium 9.A Csonka Dorottya, Sztranyák Attila 7 5 0 5 4 1 4 3 7 2 5 1 0 44
20. Karinthy Frigyes Gimnázium 9.C Horváth Ferenc 3 2 7 5 0 0 4 4 7 3 5 3 0 43
21. József Attila Gimnázium 9.A Rójáné Oláh Erika 3 2 7 4 0 4 4 3 7 3 1 4 0 42
22. Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium 9. Kertész Gáborné
5 7 5 2
4 4 7 3

2 39
22. József Attila Gimnázium 9.D Szilágyi Judit 2 5 7 3 2 3 4 3 7 0 0 2 1 39
24. Baár-Madas Református Gimnázium 9.C Bárdos Zoltán 7 5 0 1 2 0 4 4 7 3 4 0 0 37
25. Vörösmarty Mihály Gimnázium 9.A Kosztra Gábor 4 5 4 3 0
4 2 7 0 4 2 1 36
26. Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola 9.D Kiss Csilla 2 5 7 3 0 0 4 1 7 0 5 1 0 35
27. Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium 9.B Méri Károly, Zátonyiné F. E. 7 1 3 4 0 0 3 0 7 4 1 4 0 34
28. Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola 9.C Mihály Mária 5 5 0 0 0
4 4 7 5 1 2 0 33
28. Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium 9.A Rácz Kinga 3 3 7 2 0 0 1 0 7 3 5 1 1 33
30. Kölcsey Ferenc Gimnázium 9.D Bogdán Viktória 5 5 0 4 0
3 4 7


1 29
31. Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola 9.C Kovács Levente 2 3 0 3 0 1 3 3 7 0 5 0 0 27
32. József Attila Gimnázium 9.B Rójáné Oláh Erika 2 0
3 0 0 4 3 7 3 3 1 0 26
33. Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola 9.B Bertalan Zoltán 3 2 0 1 2 0 4
7
0 2 0 21
34. József Attila Gimnázium 9.C Győrfiné Vincze Erika 7 0 0 3 0 0 3 0 0 3 0 2 0 18