Eredmények‎ > ‎

2012-2013

Minden versenyző osztálynak köszönjük a részvételt, a helyezetteknek külön gratulálunk!

A feladatok javítása során találtunk egy beazonosíthatatlan 6. feladatot (3 pontos), és egy osztály jelzése nélküli 12. feladatot (Óbudai Gimnázium valamelyik osztálya - 7 pontos).

Ezúton is felhívjuk a figyelmet, hogy minden lapon pontosan tüntessék fel a versenyző osztályok adatait!

1. kategória

H Név Város Osztály Tanár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Pont
1. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest 9.A Kelemenné Kiss Ilona/Pető Sándor 4 4 5 4 7 5 5,5 4 7 10 5 7 10 77,5
2. Veres Péter Gimnázium Budapest 9.B Burian Hana, Márton Gábor 4 4 5 4 7 5 7 5 7 6 5 7 10 76
3. Eötvös József Gimnázium Budapest 9.A Illés János, Katona Eleonóra 7 5 4 4 3 5 7 5 4 10 5 6 9 74
4. Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest 9.B Pluhár Gabriella 7 3 5 4 4 5 6,5 5 7 5 3 7 10 71,5
5. Kempelen Farkas Gimnázium Budapest 9.A Csébics Anikó - Rakota Ilona 7 4 7 4 4 5 7 4 5 4 5 4 10 70
6. Szent István Gimnázium Budapest 9.B Kovács Péter 7 3 7 2 4 4 6 5 7 3 5 7 10 70
7. Eötvös József Gimnázium Budapest 9.C Balga Attila 7 3 5 4 0 5 7 3 7 6 5 7 9 68
8. Illyés Gyula Gimnázium és KSzKI Budaörs 9.A Szakálné G. Katalin - Székely Györgyi 7 4 7 4 2 5 7 3 7 3 4 4 10 67
9. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest 9.D Barnkopf Péter - Osváth Emese - Molnár Botond 4 3 3 4 4 5 6,5 4 7 4 5 7 10 66,5
10. Baár-Madas Református Gimnázium Budapest 9.B Papp Ildikó 7 2 5 4 7 5 7 5 7 3 5 7 0 64
10. Veres Péter Gimnázium Budapest 9.A Szmerka Gergely, Varga Mária 4 4 7 4 3 3 7 4 7 6 5
10 64
12. Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest 9.B Varga György - Mahler Attila 4 3 7 4 0 5 7 4 7 3 5 7 7 63
13. ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest 9.A Csapodi Csaba 7 3 3 4 2 3 7 4 7 7 5 0 10 62
14. ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest 9.C Szilárd Gábor 6 5 7 0 4 5 6,5 4 7 6 5 5 1 61,5
15. ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest 9.A Lövey Éva 7 3 5 4 0
7 4 4 7 5 5 10 61
15. Németh László Gimnázium Budapest 9.B Csenki Mária 4 4 2 4 7 3 5 4 7 10 4 7 0 61
17. ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest 9.B Schubert Mihály
Török László
7 3 5 4 7 5 6 5 7 6 5

60
18. Németh László Gimnázium Budapest 8.A Dégen Csaba 4 5 1 4 2 2 5,5 2 7 6 5 4 10 57,5
19. Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós 9.B Szerticsné Pinczés Mária 4 3 4 4 0 5 7 2 7 4 4 3 10 57
20. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest 9.A Osváth Emese 7 5 7 4 0 5 7 3 6,5 3 0 7 1 55,5
21. Szent István Gimnázium Budapest 10.E Seregély Ildikó 5 1 7 3 0 3 6 4 7 4 5
10 55
21. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest 9.B Pálfiné Kovács Erika - Szabó Szabolcs 7 1 2 4 0 5 7 4 7 8 3 7 0 55
23. Eötvös József Gimnázium Budapest 10.E Dr. Hillné Benkó Katalin, Katona Eleonóra 4 3 7 4 3 3 7 2 3 5 5 0 8 54
23. Illyés Gyula Gimnázium és KSzKI Budaörs 10.B Székely Györgyi - Verebélyi Mariann 4 3 5 4 5 3 5 2 7 8 4 4 0 54
25. Németh László Gimnázium Budapest 9.A Holló Gábor 4 3 7 0 0 5 0 4 7 6 3 7 7 53
26. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest 9.D Bakos Enikő/Kelemenné Kiss Ilona 7 5 7 4
5 5,5 3 4 5 1 2
48,5
27. Veres Pálné Gimnázium Budapest 9.D Rábl Erzsébet 4 4 3 2 2 5 6 5 4 2 5 4 1 47
28. Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest 9.A Pataki János 4 1 5 2 0 5 6,5 5 7 5 4 0 0 44,5
29. Kempelen Farkas Gimnázium Budapest 9.B Rakota Ilona 7 3 7 2
3 7 2 4 0 5 4
44
30. Veres Pálné Gimnázium Budapest 9.A Tóth Gergely 4 3 4 4 0 5 7 2 7 3 2 2 0 43
31. Veres Pálné Gimnázium Budapest 10.E Szili Edit,
Dr Süttőné Tóth Katalin
4 4 2 4 4 5 5 4 0 0 5 5 0 42
32. Eötvös József Gimnázium Budapest 9.B Halász Ágnes, Katona Eleonóra 7 3 5 4
5 5,5 4 4 0 4 0 0 41,5
33. Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest 9.E Iván László - Szabó Szabolcs 4 0 5 3,5 0 3 5 2 5,5 4 5 1 2 40
34. III. Béla Gimnázium, Baja Baja 9.A Egyed László, Sasfalvi Ildikó 4 3 2 4 0 3 5 2 7 0 5 0 4 39
35. Németh László Gimnázium Budapest 8.B Csenki Mária 4 1 1 2 2 5 6 2 3 3 4 0 5 38
36. III. Béla Gimnázium, Baja Baja 9.B Sasfalvi Ildikó, Lakner Attila 4 3 2 4 0 5 7 2 7 0 0 0 1 35
37. ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest 9.B Ujházy Márton, Veszprémi Ferenc 4 3 3

3 6,5 2 4 4 5
0 34,5
38. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest 9.C Drozdy Győzőné dr./dr. Godárné Kéthelyi Ágnes 4 2 3 4
5 7 4 0 0 5 0 0 34
39. Óbudai Gimnázium Budapest 9.B Telcsné Medgyesi Ida - Szabó Enikő 4 2 3 0 0 3 6,5 2 4 0 5 4 0 33,5
40. Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós 9.A Székely László 4 0 6 4 1 1 5 1 3 4 4 0 0 33
41. Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós 10.C Székely László 4 2 3 1 0 3 7 0 3 0 4 0 4 31
42. Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Püspökladány 9.A Faragóné Kiss Ágnes - Vargáné Tóth Anikó 0 3 3 0 0 4 3 1 3 0 2 0 9 28
42. Karolina Gimnázium Szeged 9.A Csanádi Anikó 4 3 3 4 0 3 5 2 0 0 2 0 2 28
44. Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola Budapest 10.D Kiss Csilla 2 3 7 0 0 3 5,5 2 0 0 2 0 0 24,5
45. Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Püspökladány 6/3 Pierog Istvánné - Palya Tamás 2 3 3 0 0 3 0 2 3 0 5 0 0 21
45. Óbudai Gimnázium Budapest 9.C Ila Horváthné Nagy Ilona 2 3 3 1
5 5 2
0

0 21
47. Illyés Gyula Gimnázium és KSzKI Budaörs 10.C Karlik Zsuzsanna - Verebélyi Mariann 3 3 1

5 7 1 0 0 0 0
20
48. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest 9.E dr. Godárné Kéthelyi Ágnes 0 2 2 0 0 5 4 2 0 0 2 0 0 17
49. József Attila Gimnázium Makó Makó 9. A Szilágyi Judit 2 3 3 0 0 3 0 2 0 0 2 0 0 15
50. Türr István Gazdasági Szakközépiskola Baja 10.D Szarvas Miklós 2 2 1 0 0 0 0 2 2 2 2 0 0 13

2. kategória

H Név Város Osztály Tanár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Pont
1. Garay János Gimnázium Szekszárd 9.A Tóthné Gulácsi Beáta - Gálos György 7 5 5 4 3 5 6 2 7 9 5 7 0 65
2. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest 9.B Bakos Enikő/Pető Sándor 4 5 2 4 3 5 7 2 7 5 5 1 4 54
3. Veres Péter Gimnázium Budapest 9.C Katona Dániel, Márton Gábor 4 2 5 4 0 5 6,5 2 3 9 5 7 0 52,5
4. Szent István Gimnázium Budapest 9.D Magyar Zsolt - Bohner Géza 7 3 7 1
3 6 5 7 2 4 7
52
5. Eötvös József Gimnázium Budapest 9.F Lévainé dr. Izsák Éva, Katona Eleonóra 7 4 2 4 2 5 6 4 4 2 5 2 4 51
6. Eötvös József Gimnázium Budapest 9.D Lévainé dr. Izsák Éva 2 3 5 0 2 5 7 5 7 8 4 0 0 48
7. Eötvös József Gimnázium Budapest 9.E Dr. Hillné Benkó Katalin, Horváthné Bujtás Anna 4 5 7 2 0 5 6 2 7 4 3 0 0 45
8. Veres Pálné Gimnázium Budapest 9.B Fodor Csaba,
Takács Veronika
2 4 5 4 4 3 7 2 4 5 1 2 0 43
9. Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola Budapest 9.B Székely Péter 4 1 2 4 7 3 3 4 4 0 5 5 0 42
10. Óbudai Gimnázium Budapest 9.D Telcsné Medgyesi Ida - Horváth László 4 5 7 4
5 3 2 4 2 4
0 40
11. Karinthy Frigyes Gimnázium Budapest 9.C Erdélyi László 4 3 2 2 0 3 6,5 2 7 4 5 0
38,5
12. Baár-Madas Református Gimnázium Budapest 9.D Laczik István 2 4 7 4 0 5 5 2 5 0 4 0 0 38
12. Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest 9.D Utassy Katalin - Varga György 4 4 3 2 0 5 6 2 7 0 5 0 0 38
12. Kölcsey Ferenc Gimnázium Budapest 9.B Dugasz János 4 2 2 4 0 3 5 2 6 7 3 0 0 38
15. Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium Békéscsaba 9.A Méri Károly, Kovács Ilona 4
1

5 6 2 4 0 5 0 10 37
15. József Attila Gimnázium Budapest 9.B Barlainé Novák Ágnes - Tassyné Berta Andrea 2 4 5 0

5 2 7 0 5 7 0 37
15. József Attila Gimnázium Makó Makó 9. C Rójáné Oláh Erika 4 5 5 4 2 3 5 4 0 0 5 0 0 37
18. Veres Pálné Gimnázium Budapest 9.C Baloghné Pálfy Zsuzsanna,
Bozsányi Krisztina
2 3 1 4 1 5 5,5 2 3 4 5 0 1 36,5
19. Szent István Gimnázium Budapest 9.E Bohner Géza - Seregély Ildikó 7 2 1

5 4 2 2 0 5 6
34
20. Baár-Madas Református Gimnázium Budapest 9.C Papp Ildikó 4 3 0 1 0 3 5 2 3 0 5 7 0 33
21. Karinthy Frigyes Gimnázium Budapest 9.D Pilter Adorján 4 4 2 1 0 3 7 4 0 0 5 0 2 32
22. Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós 9.C Székely László 2 2 3 4 0 5 4 4 0 0 5
1 30
23. Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest 9.A Varga György - Kévés Rita 5 3 2
0 5 6 4 1 0 3 0 0 29
23. Vörösmarty Mihály Gimnázium Budapest 9.D Kosztra Gábor 4 3 3

2 6 2 3 0 1
5 29
25. Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakközépiskola Budapest 9. Heim László 2 3 3 4 0 3 0 2 7 0 3 0 0 27
26. Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium Békéscsaba 9.B Méri Károly, Fehér Csaba 4 4 2 0 0 5 0 2 0 2 5 0 0 24
27. Vörösmarty Mihály Gimnázium Budapest 9.Ny Fehérné Barcs Ágnes 4 2 0 0 0 3 4 2 0 3 3 1 0 22
28. Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola Budapest 9.D Nagyné Endrényi Flóra - Molnár Henrietta 4 3 3 1 1 3 0 2 0 0 4 0 0 21
29. Türr István Gazdasági Szakközépiskola Baja 9.B Huzsvay Edit 4 1 2 0 1 5 0 0 6 0 1 0 0 20
30. Kölcsey Ferenc Gimnázium Budapest 9.F Szászvári Irén - Csernovszky Zoltán 4 3 1 0 0 0 5,5 2 0 0 3 0 0 18,5
31. Gépészeti és Számítástechmikai Szakközépiskola Békéscsaba 9.B Bertalan Zoltán 4 3 3 0 0 5 0 2 0 0 0 0 0 17
31. Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola Budapest 9.B Nagyné Endrényi Flóra 4

1
0 5 2 0 0 5
0 17
33. Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium Fót 9. Paróczay Eszter 4 2 1

3
2
4


16
33. József Attila Gimnázium Makó Makó 9. B Rójáné Oláh Erika 7 0 1 0 0 5
2 0 0 1 0 0 16
35. Türr István Gazdasági Szakközépiskola Baja 9.A Huzsvay Edit 4 5 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 14
36. Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest 9.A Gergely Csilla, Seltsam László 2

4
0


4 2 0 0 12
37. Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest 9.B Szeteiné Sándor Dorottya, Kopacz Mária
0 2 0
3 0 2 0 0 2 0 0 9
37. Türr István Gazdasági Szakközépiskola Baja 9.D Huzsvay Edit - Illés-Németh Lajosné 0 0 2 0 0 0 5 2 0 0 0 0 0 9
39. Sylvester János Református Gimnázium Budapest 9.A Szilágyi Ottilia 2 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 5